زوج سارق با ۲۶ فقره سرقت خودرو در کاشان دستگیر شدند

سارقان دستگیر شده در تحقیقات اولیه انجام شده تاکنون به ۲۶ فقره سرقت خودرو‌های پراید اعتراف که ضمن تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.فرمانده انتظامی کاشان از شناسایی و دستگیری زن و شوهر سارق خودرو با ۲۶ فقره سرقت در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.
سرهنگ ایرج کاکاوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت خودروهای پراید پارک شده در سطح معابر عمومی شهر کاشان، بررسی موضوع با هدف کشف سرقت‌ها و شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا کارآگاهان با انجام یک سری اقدامات تخصصی و هوشمندانه پلیسی یک زوج سارق را که اقدام به این سرقت‌ها می‌کردند شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ادامه داد: سارقان دستگیر شده در تحقیقات اولیه انجام شده تا کنون به ۲۶ فقره سرقت خودروهای پراید اعتراف که ضمن تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

همچنین ببینید

تداوم آلوگی هوا/وضعیت هوای تهران نارنجی است

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۱۲۹ قرار گرفته و کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *