زن همسایه جادویم کرد / بردگی زن تهرانی در زندان مردان هوسران + نظر کارشناسی

حوادث رکنا: رویا می بافت که به من تعرض شده اما نمی‌دانست که همه می دانند او در چه باتلاقی گرفتار شده است او در اتاق بردگی زندانی شده بود ….در اتاقی که خودش با پای خودش درآن قدم گذاشته بود.
به گزارش رکنا، رویا زن ۴۲ساله با صورتی کبود و خونین وارد کلانتری شد مچ دستانش کبود بود و خیال حرف زدن نداشت یا بهتربگویم نای صحبت نداشت از بس فریاد کشیده بود برای کمک که صدایش درنمی آمد….
آرام که شد از وی خواستم علت ناراحتی و مشکلش را بیان کند زن جوان از ناحیه چشم به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود. کم کم شروع به حرف زدن کرد خودش را رویا معرفی کرد و گفت:تا فوق دیپلم درس خوانده ام فرزند اول خانواده ام،  ۲۰سال پیش ازدواج کردم زندگی خوبی داشتم یک دختر یک ساله داشتم که از همسرم جداشدم.
طوری که همه اقوام و دوستان به زندگی من غبطه میخوردند بعد از دو سال که از ازدواجم میگذشت بی دلیل از همسرم طلاق گرفتم حس میکنم خانم همسایه برایم جادو و جنبل کرده بود که من یک دفعه از شوهرم طلاق خواستم بعد از آن تنها زندگی کردم خانواده ام به خاطر این کارم طردم کردند ۲۰ سال است که متارکه کردم و به تنهایی زندگی میکنم .
هفته پیش صاحب خانه ام میخواست واحدی را که در آن نشستم را تعمیرکند به پیشنهاد یکی از دوستانم برای یک ماه تصمیم گرفتم خانه ای را اجاره کنم دوستم خانمی را به من معرفی کرد تا با او به دیدن خانه بروم فردای آن روز با خانم معرفی شده برای دیدن خانه رفتم و به محض ورود دو نفر آقا که در خانه بودند دست و پایم را بستند.
سه روز دست و پای مرا بستند با داد و بیداد عابرین را متوجه حضورم و دزدیده شدنم درآپارتمان مورد نظر کردم و از آنها خواستم تا به پلیس زنگ بزند توسط یکی از عابرین به پلیس زنگ زده شد و گشت نیروی انتظامی مرا نجات داد.
در تحقیقات پلیس مشخص شد این زن به شدت به مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه اعتیاد دارد وی زمانیکه برای رابطه کثیف وارد خانه افراد ناشناس شده مورد ضرب وشتم قرار گرفته است و آنها او را با طناب بسته و متواری شده بودند که وی با انداختن دستمال های کاغذی و قند از پنجره خانه از رهگذران درخواست کمک کرده و درنهایت یکی از عابرین با شنیدن کمک با  پلیس تماس گرفته و اورا نجات دادند .
فریبا قاسمی کارشناس ارشد روانشناسی ومشاوره
مراجع فرزند اول خانواده که دارای سه فرزند هستند میباشد از نظر اقتصادی در سطح متوسط بوده در همان اوایل ازدواج دچار مشکالت عاطفی گردیده و بعد طلاق گرفته است بعد از متارکه، که به تنهایی زندگی وامرارمعاش کرده است.مصرف مواد ورابطه نامشروع دارد.
متارکه غیر عاقلانه برای فرار از مشکلات و گرفتاری در دام اعتیاد افتاده و روابط نامشروع باعث ایجاد مشکلات عدیده برای فرد شده است .
متاسفانه ارتباط های تعریف نشده و سیاه سرانجام سیاهی را دربر دارد کیس مورد نظر به خاطر تامین نیازهای مالی در باتلاق هرزگی گرفتار شده و دراثر گرایش به مواد مخدر صنعتی توانایی درست فکر کردن را از خود گرفته است اینگونه افراد زمینه آلوده شدن به سایر جرائم از جمله سرقت را دارا هستند برای رهایی ازاین ماجرا ترک اعتیاد است که نیازمند اراده قاطع است.

همچنین ببینید

نوجوان ۱۵ ساله اطلاعات بانکی ۱۳۰۰ نفر را سرقت کرد

پلیس فتای البرز از دستگیری یک نوجوان ۱۵ ساله که با استفاده از فیشینگ، اطلاعات بانکی بیش از ۱۳۰۰ نفر را سرقت کرده بود، خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *