زنده زنده سوختن مادر و دختر جوان در انفجار خانه شان / در شهرکرد رخ داد

حوادث رکنا: انفجار گاز در طبقه دوم یک واحد مسکونی در شهرکیان شهرستان شهرکرد منجر مصدومیت مادر و دخترش شد.
به گزارش رکنا، عنایت الله راهنورد رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد گفت: صبح چهارشنبه پرسنل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد طی درخواست کمک آتش‌نشانی شهرکیان برای امدادرسانی به یک حادثه‌ حریق به این شهر اعزام شدند. بررسی‌ها نشان داد  نشتی و انفجار گاز دلیل آتش‌سوزی بوده و گستردگی آتش و شدت انفجار حساسیت امدادرسانی را بالا برده بود که ۱۰ مأمور آتش‌نشانی همراه سه خودروی امدادی  وارد عمل شده و بمدت دو ساعت نسبت به انجام عملیات اطفای حریق، کنترل آتش و جلوگیری از سرایت به منازل مجاور اقدام کردند.
وی عنوان کرد: مصدومان که شامل یک مادر و دختر بودند به بیمارستان منتقل شدند که  حال مادر وخیم و دارای ۷۵ درصد سوختگی گزارش شده است.
همچنین محمود شمسی‌پور رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: نیروهای اورژانس برای کمک‌رسانی به آتش نشانان برای جلوگیری از کمبود اکسیژن وارد عمل شدند.
به گفته شمسی‌پور، مادر برای ادامه مراحل درمان به بیمارستان سوختگی اصفهان منتقل شد.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *