رونمایی از آثار نوجوانان و سرود باغ کتاب تهران

سرود باغ کتاب و کتاب قصه ‌نوجوانان در هفتمین روز از جشنواره «ایران آینده ۳» رونمایی شد.
بر اساس اعلام روابط عمومی باغ کتاب تهران، در برنامه‌ای که به صورت زنده از «شبکه امید» منتشر شد، آثار تولید شده توسط نوجوان در باغ کتاب با حضور گردآورندگان رونمایی شد.
از بین ۱۲۰ اثر ارسال شده به رویداد هفته کتاب باغ کتاب که در آبان ۱۴۰۲ برگزار شد، ۳۶ اثر انتخاب شدند و در نهایت برترین آثار در کتابی با عنوان «پرواز پروانه‌ها» منتشر شد. کتاب «پرواز پروانه‌ها» کتاب شعری است که نوجوانان تمام محتوای آن از جمله داستان‌نویسی، سرودن شعر، خوش‌نویسی و نقاشی را تولید کرده‌اند. همچنین از کتاب قصه دیگری با عنوان «آلو» که نوجوانان تمام فرایند ساخت و تولید آن از جمله شعر، نقاشی و خطاطی آن را انجام داده بودند، رونمایی شد.
در ادامه برنامه سرود باغ کتاب توسط گروهی از نوجوانان اجرا شد. این سرود با مضمون وطن، کتاب و باغ کتاب سروده احمد فیاض انوشی است.
همچنین در پایان برنامه سعید مکرمی معاون انتشارات باغ کتاب تهران از برپایی رویداد‌های تولید کتاب توسط کودکان و نوجوانان به صورت فصلی در این مجموعه علمی و فرهنگی خبر داد.

همچنین ببینید

هجدهمین همایش سراسری مدیران و روسای پلیس راهور فراجا برگزار شد

هجدهمین همایش سراسری مدیران و روسای پلیس راهور فراجا با حضور فرمانده کل انتظامی، معاون اول رییس جمهور، وزیر راه و شهرسازی امروز برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *