دیدار مدیران کمیته امداد با آیت‌الله العظمی نوری همدانی

اعضای هیات امنا، رئیس و مدیران کمیته امداد با حضور در بیت آیت‌الله العظمی نوری با این مرجع عظیم‌الشان دیدار کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در دیدار مدیران این نهاد با مرجع عظیم‌الشان، حضرت آیت‌الله نوری همدانی با تسلیت ایام عزاداری حضرت امام حسین (ع) و گرامیداشت یاد شهید خدمت، شهید آیت‌الله رئیسی گفت: مدیریت آیت‌الله رئیسی مدیریت دینی بود. در مدیریت دینی تقوا، مردمی بودن و خستگی‌ناپذیری وجود دارد.
وی با بیان اینکه کمیته امداد مزین به نام امام راحل است افزود: حضرتعالی همواره عنایت ویژه‌ای به این نهاد مقدس داشته‌اید که صمیمانه سپاسگزاریم.
رئیس کمیته امداد با ارائه گزارشی از عملکرد کمیته امداد، اظهار کرد: ۸۳۵ هزار دانش‌آموز و دانشجو تحت حمایت کمیته امداد هستند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین ۱۰ هزار نخبه علمی، فرهنگی، ورزشی، هنری و.. از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند.
بختیاری با اشاره به دستور رهبر معظم انقلاب به کمیته امداد در خصوص توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای مددجویان، تاکید کرد: با تکیه بر تجربیات ۴۵ ساله کمیته امداد، از حوزه حمایت عبور کرده‌ایم و وارد حوزه توانمندسازی شده‌ایم.
وی به خودکفایی ۱۰۰ هزار مددجو در سال گذشته پرداخت و گفت: در مدت ریاست آیت الله شهید رئیسی ۸۰ هزار واحد مسکونی مددجویان احداث شد.
وی افزود: در حوزه فرهنگی نیز برنامه‌های وسیعی در حال انجام است.

همچنین ببینید

پلمب ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران توسط شهرداری تهران

در اقدامی ناگهانی، شهرداری تهران، ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران را پلمب کرد. این اقدام با واکنش‌های گسترده‌ای از سوی جامعه‌شناسان و فعالان علوم اجتماعی روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *