دعوا بر سر جای پارک قربانی گرفت

پلیس در تعقیب مردی است که در جریان نزاع بر سر جای پارک مرتکب قتل شده است.
دوستان پسری جوان که در بیمارستانی حوالی خیابان گاندی جان خود را از دست داد، می‌گویند فردی سر جای پارک با او درگیر شد و ضربه چاقویی زد که باعث مرگش شد. بخوانید… عاقبت تلخ درگیری همسایه‌ها سر جای پارک خودرو درگیری و قتل بر سر جای پارک! آدم‌ کشی برای جای پارک خودرو
به گزارش سایت جنایی، حسین گودرزی، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، ساعت هشت و ۴۵ دقیقه روز جمعه از طریق ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی از مرگ جوانی به نام ناصر مطلع شد که چاقو خورده بود و یک زن و مرد او را به بیمارستان رسانده بودند.
زن و مرد جوان گفتند: ما از دوستان ناصر هستیم. زمان حادثه سه نفری برای خوردن آبمیوه به آبمیوه‌فروشی که حوالی پارک ملت است رفتیم. هنوز ماشین را پارک نکرده بودیم که یک خودروی جک رسید. راننده خودرو جک هم می‌خواست همانجایی که دوست ما قصد داشت پارک کند، ماشینش را پارک کند. در آن ماشین سه یا چهار نفر بودند که پیاده شدند و شروع به اعتراض کردند. دوست ما هم پیاده شد تا بگوید جای پارک او است. اما در همین گیر و داد یکی از سرنشینان خودرو جک که ما نفهمیدیم کدامشان بود چاقوی درآورد و به دوست ما ضربه زد. بعد همه آن‌ها سوار ماشین جک شدند و فرار کردند. ما هم دوستمان را به بیمارستان آوردیم، اما فوت کرد.
در پی این اظهارات شاهدان، تحقیقات از محلی که دوستان مقتول می‌گفتند درگیری مرگبار در آنجا رخ داده است آغاز شد و در حال حاضر شناسایی راننده خودرو جک با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته ترافیکی که در آن حوالی بود ادامه دارد.

همچنین ببینید

آمادگی منابع طبیعی برای همکاری با شهرداری تهران به منظور مدیریت سیلاب

معاون آبخیزداری، مراتع و امور بیابان سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری ضمن اشاره به حوزه‌های آبریز تهران گفت: امیدواریم بتوانیم در قالب یک کار مشترک برای مدیریت سیلاب تهران عمل کنیم و اقدامات آبخیزداری انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *