دستگیری موبایل قاپ حرفه‌ای در نازی‌آباد

ماموران کلانتری ۱۳۰ نازی آباد یک موتورسیکلت با پلاک مخدوش را که راکب آن درحال زاغ زنی برای سرقت موبایل یکی از شهروندان بود در حین سرقت دستگیر کردند.
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک موبایل قاپ حرفه‌ای در جنوب تهران خبر داد.
به گزارش ایسنا، سرهنگ حسین مافی دراین‌باره گفـت: ماموران کلانتری ۱۳۰ نازی آباد درحال گشت زنی در محدوده حوزه استحفاظی خود بودند که یک موتورسیکلت با پلاک مخدوش را که راکب آن درحال زاغ زنی بود مشاهده کرده و رفتار وی را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.
وی ادامه داد: در همین حین متهم اقدام به سرقت موبایل یکی از شهروندان کرد که ماموران کلانتری سریعا وارد عمل شده و پس از یک تعقیب و گریز کوتاه و با ایجاد طرح مهار پلیسی موفق به متوقف کردن موتورسیکلت و دستگیری متهم شدند.
مافی با بیان اینکه در بازرسی اولیه از متهم یک دستگاه تلفن همراه که به تازگی سرقت شده بود کشف و به همراه موتور سیکلت وی، به کلانتری منتقل شد، گفت: متهم از افراد سابقه دار بود که در جریان بازجویی‌های انجام شده به ۱۰ فقره سرقت مشابه اعتراف کرد.
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه شناسایی شکات در دستورکار پلیس قرار دارد، گفت: برای متهم پرونده‌ای تشکیل شد و این فرد به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

همچنین ببینید

بانک‌ها یگان حفاظت خود را راه‌اندازی کنند

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا تاکید کرد که بانک‌ها باید یگان حفاظت خود را راه‌اندازی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *