دستگیری قاتل فراری در خرم‌آباد

سرهنگ “عبدالرضا رخشان ” اظهار داشت: در پی اعلام وقوع یک فقره قتل در شهر خرم آباد، بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاه اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی لرستان از دستگیری قاتل و کشف قتل در شهرستان خرم آباد خبر داد. بخوانید… جزئیات قتل ۲ نفر در آرامستان یاسوج قتل هولناک پاکبان شهرداری با انگیزه‌ای عجیب قتل هولناک یک پیرزن برای ۳ النگو این قاتل فراری را شناسایی کنید
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی افزود: ماموران بلافاصله به محل اعزام که در تحقیقات صورت گرفته متوجه شدند، فردی جوان بر اثر اصابت سلاح سرد به نواحی مختلف بدن به قتل رسیده است.
رئیس پلیس آگاهی استان گفت: ماموران پلیس آگاهی استان پس از شناسایی قاتل متوجه شدند که وی پس از انجام قتل از محل متواری شده است، ماموران با تلاش شبانه روزی قاتل را شناسایی، با هماهنگی قضائی و در عملیاتی ضربتی وی را در مخفیگاهش به همراه یک قبضه سلاح کمری دستگیر کردند.
سرهنگ رخشان بیان داشت: قاتل در تحقیقات پلیس به جرم خود اعتراف و علت و انگیزه قتل را اختلافات قبلی اعلام کرد.
رئیس پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، تصریح کرد: پلیس در راستای احقاق حق مردم و به ویژه جرائم خشن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

همچنین ببینید

رانش زمین در «پاپوآ گینه نو»؛ بیش از ۶۷۰ نفر کشته شدند + فیلم

رکنا: بر اساس برآوردهای جدید مقامات محلی، بیش از ۶۷۰ نفر بر اثر رانش زمین در شمال پاپوآ گینه نو که روز جمعه رخ داد، جان خود را از دست داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *