دستگیری عامل هکری حمله به زیر ساخت های سایبری کشور

دادستان ایلام از مردم ایلام به خاطر همراهی با دستگاه قضایی و ضابطین دادگستری قدردانی کرد و ادامه داد: امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است و چنانچه افرادی با تاثیر از شبکه های ماهواره ای و معاند، امنیت کشور و آرامش مردم را خدشه دار کنند، دستگاه قضا با اقتدار در برابر آنها خواهد ایستاد.
دادستان ایلام از دستگیری عامل هکری حمله به زیر ساخت های سایبری کشور خبر داد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی دادستانی ایلام، عبدالوهاب بخشنده روز شنبه در این خصوص اظهار کرد: گزارش ‌واصله از سازمان اطلاعات سپاه استان و اقدامات فنی و اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) و مستندات ارائه شده بلافاصله پرونده ای در خصوص اتهامات متهم تشکیل و به شعبه بازپرسی ایلام ارجاع شد.
وی افزود: مخفیگاه متهم در یکی از شهرهای خارج از استان با توجه به هماهنگی های لازم با مقام قضایی شناسایی و بر اساس اقدامی عملیاتی فرد مورد نظر به همراه تجهیزات دستگیر شد.
بخشنده تاکید کرد: این متهم با چند گروه هکری بین المللی همکاری داشته است و حملات سایبری متعددی را علیه زیرساخت های کشور طراحی کرده بود.
وی یادآور شد: متهم علاوه بر اتهامات فوق اقدام به تشکیل چند گروه هکری کرده است که همه این تیم های هکری تحت رصد هستند.
دادستان ایلام در پایان از مردم ایلام به خاطر همراهی با دستگاه قضایی و ضابطین دادگستری قدردانی کرد و ادامه داد: امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است و چنانچه افرادی با تاثیر از شبکه های ماهواره ای و معاند، امنیت کشور و آرامش مردم را خدشه دار کنند، دستگاه قضا با اقتدار در برابر آنها خواهد ایستاد.

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم/ احیای دانشگاه فرهنگیان با همت شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت خیرین با نگاه ویژه رئیس‌جمهور رونق بیشتری گرفت گفت:اولین آیین‌نامه برگرفته شده از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یعنی آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم در هیأت وزیران مصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *