دستگیری سارق سیم و کابل برق در شهرستان میانه

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان “میانه” از دستگیری ۲ سارق و کشف ۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی و سیم و کابل برق در عملیات ماموران پلیس شهرستان خبر داد.
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان میانه سرهنگ “حسن رفیعی” در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مقابله قاطع با سارقان و در پی وقوع چندین فقره سرقت در سطح شهرستان، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری۱۱ شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران شهرستان با انجام بررسی های فنی، سارقان را شناسایی؛ که پس از هماهنگی قضائی ، در عملیات پلیسی دستگیر شدند.
سرهنگ “حسن رفیعی” خاطر نشان کرد: متهمین در بازجویی های تخصصی به ارتکاب ۵فقره سرقت از اماکن خصوصی و سیم و کابل برق اعتراف و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان از  شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ در جریان گذارند .

همچنین ببینید

خطر مصرف خودسرانه داروی ضد دیابت برای کلیه و صفرا

تهران - ایرنا - متفورمین پرمصرف‌ترین داروی مصرفی در کشور است زیرا نه تنها افراد مبتلا به دیابت بلکه برخی هم با انگیزه رهایی از چاقی به مصرف این دارو روی آورده اند؛ غافل از اینکه مصرف آن می تواند عوارض جبران ناپذیری بر سلامت آنان داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *