دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات خودرو در دارآباد

سرهنگ صادق ضرونی سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای محتویات خودرو خبرداد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پلیس، سرهنگ “صادق ضرونی” سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: دوازدهم فروردین ماه ماموران کلانتری ۱۲۳ نیاوران در محدوده خیابان “پور ابتهاج” تهران در حال گشت‌زنی بودند که به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ سفید مواجه شده که از خودرو پیاده و به سراغ یک خودرو رفته و اقدام به باز کردن درب آن نمود.
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: سارق با رویت ماموران اقدام به فرار نموده و سوار خودرو شد و دستور ایست وسیله نقلیه مذکور توسط ماموران صادر شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: سارق خودرو به طرز خطرناکی از محل متواری شد و به هشدار‌های پلیس اعتنایی نمی‌کردند که ماموران پلیس با ایجاد طرح مهار، سرانجام موفق شدند خودرو را متوقف و متهم را دستگیر کنند.
سرهنگ ضرونی بیان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات خودرو و ۱۰ فقره سرقت مشابه دیگر اعتراف کردند و از خودرو متهم پنل ضبط، ۳ عدد جک خودرو، یک عدد ضبط کامل، دو عدد آمپیلی، یک عدد قفل پدال، دو عدد بوق خودرو، یک عدد چراغ جلو، ۳ عدد عینک و ابزار و ادوات سرقت کشف شد.
وی افزود: متهمان برای ادامه روند رسیدگی قانونی، تحویل مقامات قضائی شدند.
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت در پایان به شهروندان توصیه کرد، از جا گذاشتن وسایل قیمتی داخل خودرو و همچنین از پارک کردن خودرو در معابر خلوت و تاریک خودداری کنند.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *