دستگیری سارقان موبایل قاپ در البرز

حوادث رکنا:جانشین فرمانده انتظامی البرز از دستگیری ۲ موبایل قاپ با ۳۲ فقره سرقت در شهرستان فردیس در این استان خبر داد.
به گزارش رکنا،سرهنگ “محمد نادربیگی” روز پنجشنبه اظهار کرد : در پی وقوع چند فقره موبایل قاپی توسط راکبان یک دستگاه موتورسیکلت در مرکز شهر فردیس، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان با حساسیت ویژه در دستورکار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات میدانی در مناطق وقوع سرقت و به کارگیری اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲ متهم در این زمینه شده و با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی ضربتی آنها را حین ارتکاب سرقت دستگیر کردند.
نادربیگی بیان کرد: سارقان دستگیر شده در تحقیقات تکمیلی به رغم انکار اولیه با مشاهده مستندات لب به اعتراف گشودند . جانشین انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه متهمان از سارقان غیر بومی بودند، گفت: این افراد فقط برای ارتکاب سرقت به شهرستان فردیس رفت و آمد می کردند.
وی یادآور شد: با تلاش های صورت گرفته تاکنون ۲۷ نفر از مالباختگان این پرونده شناسایی و به همراه متهمان برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شده اند.

همچنین ببینید

دستگیری سارقان دلارهای تریلی‌ های خارجی در سبزوار

سرهنگ مهدی هادیان شنبه شب به خبرنگاران اظهار کرد: این موضوع در پی وقوع چند فقره سرقت از خودروهای سنگین خارجی در سطح شهرستان سبزوار، به صورت جدی در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *