دستگیری زورگیران خیابان انقلاب

سرهنگ کیومرث حسنوند سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری زورگیرانی که از شهروندان سرقت می‌کردند، خبر داد.
سرهنگ “کیومرث حسنوند” سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: شامگاه گذشته تیم عملیاتی ضربت سرکلانتری سوم در حال گشت زنی، در محدوده خیابان “انقلاب” تهران بودند که متوجه دو نفر با ظاهری نا متعارف شدند.وی افزود: متهمان در حال زاغ زنی عابرین پیاده در پیاده رو بودند که با رویت ماموران گشت پلیس، اقدام به فرار نموده و ماموران بلافاصله فرمان ایست را صادر کردند.
این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام‌تر ماموران پلیس اشاره کرد و گفت: ماموران طی یک تعقیب و گریز حرفه ای، در یک عملیات منسجم موفق شدند هردو متهم را دستگیر کنند. در بررسی از متهمان دو قبضه سلاح سرد کشف کردند.
سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: زورگیران پس از انتقال به کلانتری انقلاب در تحقیقات اولیه به جرم خود مبنی بر زورگیری و چندین فقره سرقت و زورگیری مشابه اعتراف کردند و هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا روانه شدند.
سرهنگ حسنوند در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان با رعایت توصیه‌های پلیسی از تردد در محل‌های تاریک و خلوت در ساعات پایانی شب خودداری نموده و در صورت رویت موارد سرقت و زورگیری سریعا با سامانه ۱۱۰ تماس حاصل بگیرند.

همچنین ببینید

خودکشی دختر 16 ساله بعد از میهمانی در خانه شیطان / بی عفت شده بودم + نظر کارشناسی

حوادث رکنا: دختر نوجوان که درجریان فریب پسر شیطان صفت مورد بی عفتیی قرار گرفته بود دست به خودکشی زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *