دستگیری اعضای باند سارقان موتورسیکلت در شیراز

فرمانده انتظامی شیراز گفت: سارقان در تحقیقات تکمیلی به 70 فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرده و در بازرسی از انبار مالخران، 12 دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد.فرمانده انتظامی شیراز از انهدام اعضای باند سارقان با اعتراف به 70 فقره سرقت موتورسیکلت در شیراز خبر داد.
به گزارش فارس، سرهنگ فرج شجاعی در خصوص این خبر بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان شیراز، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری “31 جنت” قرار گرفت.
وی گفت: مأموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی موفق به شناسایی اعضای یک باند 4 نفره (2 سارق و 2 مالخر) شدند و با هماهنگی مرجع قضایی هر 4 نفر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه سارقان در تحقیقات تکمیلی به 70 فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند، افزود: در بازرسی از انبار مالخران، 12 دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد.
سرهنگ شجاعی با بیان اینکه متهمان برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، از شهروندان خواست کنترل ورود و خروج در مجتمع های مسکونی و آپارتمان‌ها را به نگهبان بسپارند و حتما نسبت به نصب آیفون‌های تصویری و دوربین‌های مداربسته مجهز اقدام و هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

همچنین ببینید

تیراندازی در کالیفرنیا ۴ کشته برجای گذاشت

حوادث رکنا: تیراندازی در یک منطقه مسکونی واقع در کینگ سیتی (King City) ایالت کالفرنیا چهار کشته و چندین مجروح برجای گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *