خواستگار سمج پدر دختر مورد علاقه‌اش را کشت

فرمانده انتظامی شیراز گفت: پسری که پس از خواستگاری و شنیدن جواب رد، پدر دختر را به قتل رسانده بود دستگیر و روانه دادسرا شد.
به گزارش ایلنا، سرهنگ “اسماعیل زراعتیان”، بیان کرد: پانزدهم تیرماه سال جاری در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع نزاع و درگیری منجر به چاقو خوردگی مردی 43 ساله در روستای “کفترک” شیراز، بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده توسط پلیس مشخص شد یکی از ضاربین (جوان 20 ساله) قصد ازدواج با دختری داشته و پس از مخالفت پدر دختر، شب هنگام به همراه 2 نفر از دوستانش (18 ساله و 20 ساله) به قصد رعب و وحشت وارد منزل آنها شده و پس از مشاجره لفظی، پدر دختر را با سلاح سرد به شدت مجروح و از صحنه متواری می‌شوند.
به گزارش پلیس، فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه مضروب پس انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده فوت می‌کند، تصریح کرد: با سرعت عمل و تلاش مأموران انتظامی، قاتل و همدستانش شناسایی و در عملیاتی منسجم هر 3 نفر دستگیر می‌شوند.
سرهنگ “زراعتیان” خاطر نشان کرد: قاتل و همدستانش برای سیر مراحل قانونی تحویل پلیس آگاهی شدند.

همچنین ببینید

پلمب ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران توسط شهرداری تهران

در اقدامی ناگهانی، شهرداری تهران، ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران را پلمب کرد. این اقدام با واکنش‌های گسترده‌ای از سوی جامعه‌شناسان و فعالان علوم اجتماعی روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *