خانواده بزرگ آموزش و پرورش مصمم‌تر از گذشته برای تربیت نسل آرمانی و رهرو شهدا

وزیر آموزش و پرورش در واکنش به اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در سوریه و شهادت تعدادی از اعضای نیروی قدس سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: برکت خون این شهیدان عزیز، خانواده بزرگ آموزش و پرورش را برای تربیتِ نسل آرمانی و رهرو شهدا، مصمم‌تر از پیش خواهد کرد.
به گزارش ایسنا، رضامراد صحرایی در صفحه شخصی خود در ویراستی نوشت: وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ دشمنان بزدل ملت ایران ،جنایت ناجوانمردانه رقم زدند و جبران شکست‌های پیاپی خود را در جنگی نابرابر دنبال کردند.
این اقدام تروریستی نشان داد که دامنه وحشت رژیم صهیونیستی و نیروهای تروریست دست پرورده‌اش بی شرمانه‌تر از همیشه شده است.
به نمایندگی از خانواده بزرگ فرهنگیان کشور ضمن محکوم کردن جنایت حمله به کنسولگری ایران اسلامی درسوریه، شهادت مظلومانه چند تن از دلیر مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)؛ ولی امر مسلمین؛ خانواده سرافراز شهدا و ملت شریف ایران، تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، قطعاً، برکت خون این شهیدان عزیز، خانواده بزرگ آموزش و پرورش را برای تربیتِ نسل آرمانی و رهرو شهدا، مصمم‌تر از پیش خواهد کرد.

همچنین ببینید

سخنگوی شهرداری تهران: ادعای پست‌فروشی از اساس کذب است

محمدخانی در واکنش به شایعه پست فروشی در شهرداری تهران عنوان کرد: ادعای رشوه یا فروش پست از اساس کذب محض است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *