حمله افراد مسلح به شعبه اخذ رای در پاکستان

هم‌زمان با آغاز انتخابات سراسری در پاکستان، رسانه‌های این کشور از حمله افراد مسلح به یک شعبه اخذ رای در منطقه مرزی این کشور خبر دادند.به گزارش الجزیره، رسانه‌های پاکستانی اعلام کردند که در پی حمله افراد مسلح به یک شعبه اخذ رأی در منطقه مرزی» «تانک» در ایالت خیبر پختونخوا در شمال‌غربی این کشور یک نیروی پلیس کشته شد.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، نیروهای پلیس پاکستان اعلام کردند که پس از این حادثه تیراندازی فرآیند رأی‌گیری در این شعبه فعلاً متوقف شده است.
بنابر گزارش شاهدان عینی در این حمله افراد مسلح ناشناس وارد شعبه اخذ رأی شدند و به سمت افسر امنیتی حاضر در این شعبه تیراندازی کردند که در دم جان سپرد.
رسانه‌های پاکستانی اعلام کردند که فرآیند رأی‌گیری برای انتخاب ۳۳۶ نماینده پارلمان فدرال (ملی) و همچنین اعضای پارلمان‌های ایالتی این کشور صبح امروز پنج‌شنبه آغاز شده و تا ساعت ۱۷ به وقت محلی ادامه خواهد داشت.
وزارت کشور پاکستان اعلام کرده است که به دلیل برگزاری انتخابات و همچنین به دلایل امنیتی، خدمات تلفن همراه به صورت موقت در سراسر این کشور متوقف خواهد شد.

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *