حضور در راهپیمایی روز قدس ابراز انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی است

استاندار تهران با تاکید بر اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس ابراز انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی است، گفت: باید اثبات کنیم، جهان اسلام در کنار هم است و با آگاهی و بصیرت لازم برای آزادی انسان‌ها تلاش می‌کند.
به گزارش ایسنا، علیرضا فخاری با بیان اینکه روز جهانی قدس در سال جاری با جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها مقارن شده است، گفت: امروز صهیونیست‌ها سرپنجه‌های خونین خود را به دنیا نشان داده اند و با کودک کشی، مادرکشی و انسان کشی تلاش می‌کنند، که وجود نحس خود را به دنیا اثبات کنند.
فخاری ادامه داد: متأسفانه حامیان این جنایات وحشیانه نیز ابایی از حمایت آشکار از این جنایات ندارند.
استاندار تهران گفت: امسال در روز جهانی قدس شاهد عدم حضور شهید سردار «محمد زاهدی»، شهید سردار «محمدهادی حاجی رحیمی»، شهید سردار «حسین امیرالله» و تنی چند از مستشاران عزیز و شهید ایرانی حاضر در سوریه هستیم، که برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی در سرزمین‌هایی فراتر از ایران اسلامی تلاش کردند و دل در گرو آزادی فلسطین داشتند.
وی با بیان اینکه امسال همه ما با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس از رژیم غاصب صهیونیست ابراز انزجار خواهیم کرد، گفت: باید اثبات کنیم، جهان اسلام در کنار هم است و با آگاهی و بصیرت لازم برای آزادی انسان‌ها تلاش خواهد کرد و شروع این کار نیز از بین بردن رژیم غاصب اسرائیل است.
وی خطاب به حامیان رژیم اشغالگر قدس گفت: بدانید، اکنون زمان سقوط و از بین رفتن این رژیم غاصب فرا رسیده است و به زودی شاهد آزادی سرزمین فلسطین خواهیم بود و فلسطینیان خواهند توانست، در سرزمین مادری خود مستقر شده و شرافتمندانه به زندگی بپردازند.
فخاری تاکید کرد: آزادی خواهان دنیا از هیچ چیز برای دفاع از شرافت مردم فلسطین دریغ نخواهند کرد و آن روز دیر نخواهد بود.
استاندار تهران در ادامه ضمن دعوت از همه هموطنان خصوصاً مردم استان تهران برای حضور در راهپیمایی روز قدس عنوان کرد: با توجه به گزارشات واصله، هماهنگی‌ها و تدابیر لازم با تمامی دستگاه‌های امدادی، خدماتی و انتظامی انجام و تمهیدات ضروری برای تردد و سهولت در جابجایی مردم از نقاط مختلف به مسیرهای راهپیمایی اندیشیده شده است.

همچنین ببینید

زن متقاضی طلاق: وضع مالی خوبی داشتم، همدم می‌خواستم!

یک زن متقاضی طلاق در شورای حل اختلاف گفت: من در زندگی چیزی کم نداشتم فقط به دنبال همدم بودم ولی بعدها فهمیدم که همسرم به خاطر پول با من ازدواج کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *