حادثه در خط ۲ مترو اصفهان/ مصدومی گزارش نشد

حادثه ریزش بخشی از دیواره سازه نگهبان در کارگاه اجرای سازه‌های ایستگاه خط ۲ مترو در عمق ۲۲ متری زمین واقع در شمال خیابان ابن سینا ساعت ۱۷ امروز گزارش شد.مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بخشی از دیواره سازه کارگاه عملیات اجرایی خط ۲ مترو ریزش کرد.
منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: حادثه ریزش بخشی از دیواره سازه نگهبان در کارگاه اجرای سازه‌های ایستگاه خط ۲ مترو در عمق ۲۲ متری زمین واقع در شمال خیابان ابن سینا ساعت ۱۷ امروز گزارش شد.
وی افزود: عملیات پرسازی و پایدار سازی دیواره در حال انجام است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه در این حادثه آسیب ندیده است، اضافه کرد: با همکاری پلیس راهور محدودیت‌های ترافیکی برای پیشگیری از بروز اثرات حادثه در سطح زمین تا پایداری و ایمن سازی محل اجرا شد.
شیشه فروش تصریح کرد: خط ۲ مترو به طول ۲۲ کیلومتر از شهرک امام حسین آغاز و تا خیابان شهید حجازی و کهندژ ادامه خواهد یافت و تاکنون بیش از ۸ کیلومتر از طول خط حفاری شده است.

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *