حادثه برای تانکر ۳۰ هزار لیتری گازوئیل در شمال‌غرب تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران، از خروج یک تانکر گازوئیل از مسیر در اتوبان شهید باکری و تخریب گاردیل ها خبر داد.
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به این حادثه گفت: در ساعت ۴:۲۱ صبح امروز، وقوع حادثه ترافیکی برای یک دستگاه تانکر حمل سوخت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید باکری ابتدای ورودی بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد که درپی آن بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.
وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک تانکر ۳۰ هزار لیتری حامل گازوئیل، به دلایل نامعلوم، از مسیر اصلی منحرف شده و با گاردیل‌های جدا کننده دو مسیر  برخورد کرده و متوقف شده است. این برخورد باعث تخریب حدود ۲۵ متر از گاردیل شده و گاردیل های شکسته وارد اتاقک تانکر نیز شده بودند؛  اما خوشبختانه این برخوردها باعث ایجاد سوراخ در تانکر و نشت گازوئیل نشده بود.
ملکی گفت: همچنین تریلر با یک تابلوی بزرگ راهنمایی و رانندگی برخورد کرده و آن را شکسته بود. خوشبختانه این تابلو سقوط نکرده بود اما به صورت کاملاخ خطرناکی معلق مانده بود که در همین راستا ایمن‌سازی‌های لازم توسط عوامل راهور، شهرداری و راهداری انجام شد.
وی افزود:در ابتدا، با استفاده از تجهیزات پمب ضد جرقه و اتصالات قابل اشتعال سازمان آتش نشانی، گازوئیل این خودرو، به تانکر دیگری منتقل شد و سپس این تریلی آسیب دیده به وسیله جرثقیل از محل خارج شد. انتقال گازوئیل باعث ایجاد ترافیک مقطعی در این محل شد که این موضوع به وسیله عوامل پلیس راهور کنترل و مدیریت شد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور بررسی و اعلام خواهد شد، گفت:  این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت و آتش نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۹:۱۴ به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *