حادثه‌ای عجیب؛ یک قدمی مرگ با بلعیدن نیم‌کیلو تریاک

فرمانده انتظامی نیشابور گفت: «بلعیدن حدود ۵۰۰ گرم تریاک مردی ۵۵ ساله را در این شهرستان تا یک قدمی مرگ پیش برد.»
سرهنگ حسین احمدی روز دوشنبه افزود: در پی گزارش مراجعه مردی ۵۵ ساله به بیمارستان با اظهار درد و تالم، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. بخوانید… مسافر راه‌آهن ۱۶۵ بسته مواد مخدر را بلعیده بود خروج ۵۱ بسته هروئین از معده مواد فروش/ او در بیمارستان فوت کرد ترکیه؛ دستگیری یک ایرانی به دلیل بلعیدن مواد مخدر
به گزارش ایرنا، وی اضافه کرد: کارکنان اورژانس بیمارستان با مشاهده وخامت وضع جسمانی بیمار، وی را بستری و زیر عمل جراحی بردند که مشخص شد نامبرده قصد جابه جایی مواد مخدر به صورت بلعی داشته که دچار مشکلاتی شده بود.
فرمانده انتظامی نیشابور افزود: ماموران دایره مبارزه با مواد مخدر کلانتری ۱۳ قدس با هماهنگی و همراهی نماینده دادستان و قاضی ویژه رسیدگی به جرایم مواد مخدر به بیمارستان مراجعه کردند و در ادامه با تلاش پزشکان حدود ۵۰۰ گرم تریاک بلعیده شده از معده وی خارج شد.
سرهنگ احمدی گفت: متهم مواد مخدر را از استان سیستان و بلوچستان بارگیری کرده بود که در همین خصوص پرونده‌ای تشکیل و متهم پس از بهبود جسمانی با قرار صادره روانه زندان شد.
شهرستان نیشابور با ۳۵۵ هزار نفر جمعیت در ۱۱۰ کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است.

همچنین ببینید

جزئیات حریق در بیمارستان شریعتی تهران/بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آخرین وضعیت حریق رخ داده در بیمارستان شریعتی تهران را تشریح کرد و گفت که این بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *