جیش الظلم 5 خانواده را گروگان گرفته بودند + جزییات حمله بامدادی کروهگ تروریستی به چابهار

حوادث رکنا: سردار منتظرالمهدی جزئیات جدیدی را از حمله بامداد امروز گروهک تروریستی بیان کرد.
به گزارش رکنا، سردار منتظرالمهدی سخنگوی پلیس در خصوص حوادث تروریستی شب گذشته تا امروز که درگیری نیروهای پلیس با عوامل تروریستی ادامه داشت، بیان کرد: در ساعات پایانی شب گذشته تعدادی از عوامل گروهکِ تروریستی جیش الظلم به اماکن انتظامی و دریابانی که محل خدمت رسانی عمومی به مردم محلی است حمله کرده که با ،شجاعت و آمادگیِ رزمیِ بالایِ پلیس روبرو شدند.
وی افزود: در حادثه‌ تروریستی دریابانیِ چابهار هر 3 تروریست خنثی و به هلاکت رسیدند. 2 تروریست‌ در اقدامی دیگر به کلانتری ۱۱ چابهار حمله که پس از عدم موفقیت به آپارتمان های مسکونی و مجاور متعرض و اقدام به گروگانگیری کردند که با حضور واحدِ تخصصی  رهایی گروگان 5 خانواده‌ دربند آزاد شدند. واحدهای مبارزه با تروریسم فراجا با وجودِ حضور تیمِ تروریستی در منطقه مسکونی و پُر تراکمِ شهر چابهار، این افراد را در محاصره کامل قرار داده و زمین‌گیر کردند.
خوشبختانه در این عملیات که با مشارکت فراجا و سپاه پاسداران انجام شد؛ گروگان‌ها در صحت و سلامت بوده و در این 2 حادثه‌ 3 تن از پرسنل سلحشور پلیس به شهادت رسیدند. همچنین یک نفر از کارکنان مرزبانی فراجا که در واقعه تروریستی شب گذشته راسک به همرزمانشان در سپاه یاری رسانده بودند نیز به فیض شهادت نائل آمدند.
سخن پایانی با تروریستهایی است که شرم نکرده و به خانواده و مردم عادی تیراندازی می‌کنند؛ بدانند و عبرت بگیرند که خطِ ترور، جنایت و خرابکاری در بین مردم این سرزمین جایی نداشته و با شما تبهکاران هرگز هم رأی نخواهند شد.

همچنین ببینید

خسارات سیل در روستای قشلاق ذاخر اهر

امدادرسانی هلال احمر به ۷ خانوار و ۳۰ نفر از متاثرین انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *