جنایت دهه هشتادی ها درپارک رازی !/ گزارش چهارمین نزاع خونین در 48 ساعت

رکنا:چهارمین نزاع مرگبار دهه هشتادی ها طی 48ساعت درمشهد، باز هم با جنایت پایان یافت.
به گزارش رکنا، ساعت19:47 شانزدهم خرداد، زنگ تلفن پلیس 110 به صدا درآمد و خبر جنایتی هولناک ، نیروهای گشت کلانتری شهید فیاض بخش را به ساختمان پزشکان رازی در خیابان چمران کشاند.
بررسی های اولیه عوامل انتظامی نشان داد:2 جوان 18 و 20 ساله به دلیل نامعلومی در پارک رازی مشهد با یکدیگر درگیرشده اند که در این میان جوان 18 ساله تیغه چاقو را بر شاهرگ گردن جوان 20 ساله فرود آورده و او را نقش بر زمین کرده است.
با فرار«امیر-ع»(متهم به قتل) از محل جنایت، مصدوم این حادثه نیز به ساختمان پزشکان رازی انتقال یافت که در همان نزدیکی قرار دارد اما این جوان 20ساله که «ابوالفضل-ش»نام داشت بر اثر خونریزی شدید جان سپرد.
تحقیقات بیشتر در این باره با دستورهای قاضی محمودعارفی راد(بازپرس ویژه قتل عمد مشهد)در حالی ادامه دارد که با شناسایی متهم فراری رصدهای اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد برای دستگیری وی واردمرحله جدیدی شده است.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *