جزییات مرگ کارگر جوان در عمق چاه از زبان بازپرس ویژه قتل

حوادث رکنا: کارگر جوان که در حال نصب پایه های داخل چاه بود در سناریوی تلخی در عمق چاه تسلیم مرگ شد.
به گزارش رکنا، ساعت ۹ صبح روز ۱۵ فروردین ماه خبر مرگ مرد جوانی به فوریت های پلیسی اعلام شد و بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک به محل حادثه اعزام شدند.
ماموران در صحنه با جسد مرد جوانی روبرو شدند که به گفته عوامل اورژانس و نیروهای آتش نشانی بر اثر خفگی زیر آوار به کام مرگ فرورفته بود.
خبر این حادثه به بازپرس محسن اختیاری از شعبه یکم دادسرای امور جنایی اعلام شد تا وی به همراه تیم تشخیص هویت برای برسی علت مرگ وارد عمل شودند.
بازپرس با شروع تحقیقات از کارفرمای مرد جوان متوجه شد این کارگر ۲۵ ساله و اهل کشور افغانستان است که در زمان گودبرداری برای نصب پایه های پل داخل چاه سقوط کرده و آوار دیواره های چاه مدفون شده و با حضور نیروهای آتش نشانی از جاه خارج شد اما بنا بر تایید عوامل اورژانس خفه شده و به کام مرگ رفته بود.
بر اساس این گزارش با دستور بازپرس محسن اختیاری از شعبه یکم دادسرای امور جنایی جسد به پزشکی قانونی منتقل شده و تحقیقات در خصوص ابعاد دیگر این حادثه  در دست برسی کارآگاهان اداره دهم پلیس اگاهی تهران قرار گرفت

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *