جزییات دفن پیکر حجاج ایرانی در عربستان

ستاد مکه مکرمه اعلام کرد: ۲۷ زائر ایرانی در عربستان جان باختند که پیکر ۱۲ نفر از جان باختگان دفن و ۹ پیکر نیز به ایران منتقل شده است.
ستاد مکه مکرمه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تا بامداد امروز نزدیک به ۵۸۰۰۰ نفر از عربستان راهی ایران شده اند و جمع زائران و عوامل باقیمانده در عربستان بیش از ۲۸۵۰۰ نفر است. بخوانید… آخرین وضعیت زائران ایرانی در عربستان آمار فوت حجاج به ۲۷ نفر رسید تعداد فوتی‌های ایران در حج به ۲۵ نفر رسید آخرین وضعیت زائران فوت‌شده در عربستان
به گزارش برنا، ستاد مکه مکرمه در این اطلاعیه‌ای می‌افزاید: حدود ۷۰ درصد از زائران ایرانی از مکه مکرمه خارج شده‌اند.
بر اساس این گزارش، تا بامداد امروز بیش از ۱۸۵۰۰ زائر ایرانی در قالب ۱۳۶ کاروان در مکه مکرمه حضور دارند و تعداد حجاج در مدینه منوره نیز ۱۰۰۴۸ نفر در قالب ۷۲ کاروان اعلام شده است.
بر اساس این گزارش، تا بامداد امروز ۴۲۲۹۰ زائر و عوامل از فرودگاه مدینه و ۱۵۵۴۲ نفر هم از طریق فرودگاه جده به ایستگاه‌های پروازی در ایران انتقال یافتند.
این گزارش، با اشاره به انتقال مجموعاً ۴۱۴ کاروان به ایران می‌افزاید که زائران این کاروان‌ها با ۲۴۸ پرواز هواپیمایی ایران ایر از دو فرودگاه مدینه و جده راهی کشورمان شدند.
در این گزارش به جان باختن ۲۷ زائر ایرانی در عربستان اشاره شده و آمده است پیکر ۱۲ نفر از جان باختگان دفن و ۹ پیکر نیز به ایران منتقل شده و انتقال بقیه پیکر‌ها نیز در حال پیگیری است.
امسال ۸۷۶۵۰ زائر و عوامل کاروان‌های ایرانی از استان‌های مختلف کشورمان عازم سرزمین وحی شدند و خروج آن‌ها از عربستان از طریق دو فرودگاه مدینه و جده از یکم تیر آغاز شده است.

همچنین ببینید

افزایش ۲۰ درصدی تعهد اشتغال طی سال جاری در استان تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی تعهد اشتغال استان از تلاش برای ایجاد ۱۸۰ هزار شغل تا پایان سال جاری خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *