جزییات انفجار گاز شهری در مشهد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: «انفجار گاز شهری در مغازه‌ای واقع در خیابان احمدآباد مشهد باعث تخریب منازل و شکستن شیشه‌های ساختمان‌های اطراف شد.»
آتشپاد دوم حسن نجمی معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: حادثه انفجار گاز شهری بامداد امروز در خیابان قائم احمد آباد مشهد رخ داد که پس از اطلاع به مرکز فرماندهی، همکاران ایستگاه ۵۱ به محل اعزام شدند و اقدام به پاکسازی و ایمن سازی محل نمودند. بخوانید… (ویدئو) انفجار گاز در سوسنگرد/ ۸ نفر کشته شدند (ویدئو) اولین تصاویر از انفجار گاز در خیابان پاسداران شادگان با دو کشته انفجار منزل مسکونی در باغملک ۶ کشته برجای گذاشت (تصاویر) انفجار گاز در محله جوانمرد قصاب (ویدئو) انفجار مهیب گاز خانگی در تبریز / ۸ مصدوم و ۲ کشته
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی ادامه داد: موج این انفجار تا شعاع ۷۰ متر برآورد شده است که باعث تخریب منزل روبرو و شیشه‌های ساختمان‌های اطراف شده بود.
معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد بیان کرد: خوشبختانه این حادثه به خاطر عدم حضور افراد در محل انفجار مصدوم، محبوس و فوتی نداشته است.
نجمی با بیان اینکه علت انفجار در دست بررسی است، عنوان کرد: نشت گاز شهری و انفجار مغازه پشت منزل مسکونی، باعث این حادثه شده است.
وی به شهروندان توصیه کرد قبل از ترک محل، نسبت به بسته بودن شیر‌های گاز مطمئن شوند و همچنین از سلامت شیلنگ‌ها و ایمن بودن بست‌ها مطمئن شوند.

همچنین ببینید

رانش زمین در «پاپوآ گینه نو»؛ بیش از ۶۷۰ نفر کشته شدند + فیلم

رکنا: بر اساس برآوردهای جدید مقامات محلی، بیش از ۶۷۰ نفر بر اثر رانش زمین در شمال پاپوآ گینه نو که روز جمعه رخ داد، جان خود را از دست داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *