جزئیاتی از دستگیری ۱۰۵ سارق و قاپ‌زن در تهران

رییس پلیس آگاهی پایتخت، گفت: سارقین خشن بدانند که پلیس هم در صحنه با استفاده از قانون به کارگیری سلاح با برخورد می‌کنند.
سردار علی ولیپور گودرزی از دستگیری ۱۰۵ سارق منزل و قاپ زن، خبر داد. بخوانید… سرقت منزل با خودروهای پلاک جعلی تیشرت گلدار؛ کلید حل معمای سرقت‌های بزرگ سارقان تجهیزات دکل مخابراتی دستگیر شدند
به گزارش مهر، وی از شناسایی و دستگیری ۱۰۵ سارق و مالخر و کشف چند دستگاه سلاح خبر داد و گفت: ۳۳ نفر از این‌ها سارقان حرفه‌ای منزل بودند.
ولیپور گودرزی افزود: سارقان در قالب باند‌های مجرمانه اقدام به قاپ زنی می‌کردن که از آن‌ها ۳۶۰ گوشی تلفن همراه کشف شده است که با دستگیری این باند‌ها علاوه بر کشف و تحویل اموال مسروقه به مردم کاهش وقوع جرم را هم به همراه دارد و شاهد امنیت بیشتر برای شهروندان هستیم.
سردار ولیپور گودرزی گفت: به واسطه تعامل تنگاتنگی نه بین دستگاه قضا و پلیس داریم در خصوص جرایم خشن هیچ تخفیفی داده نمی‌شود و اشد مجازات می‌شوند.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت بیان کرد: سارقین خشن بدانند که پلیس هم در صحنه با استفاده از قانون به کارگیری سلاح با برخورد می‌کنند و هم بعد از دستگیری پرونده به صورت جدی پیگیری تا حصول نتیجه پیگیری می‌شود تا بازدارندگی داشته باشد.

همچنین ببینید

افزایش ۲۰ درصدی تعهد اشتغال طی سال جاری در استان تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی تعهد اشتغال استان از تلاش برای ایجاد ۱۸۰ هزار شغل تا پایان سال جاری خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *