جابه‌جایی بیش از ۱۹ هزار نفر در شب‌های قدر با مترو تهران

سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از جابه‌جایی بیش از ۱۹ هزار نفر در شب‌های قدر با مترو تهران خبر داد.

رضا محمد نژاد سرپرست شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه مترو تهران و حومه همواره سعی کرده است با استفاده از حداکثر ظرفیت و امکانات موجود با خدمات‌دهی ویژه در مناسبت‌های مذهبی و ملی در کنار شهروندان باشد، گفت: در لیالی قدر امسال به منظور تسهیل تردد شهروندان برای حضور در مراسم احیا، سرویس‌دهی شبانه در مترو تهران در نظر گرفته شد.
سرپرست شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه تصریح کرد: در هر شب با تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت بهره‌برداری مترو تهران ۱۶ حرکت در هر شب به برنامه قطارهای خطوط مترو تهران اضافه شد.
وی با اشاره به اینکه در اولین شب سرویس‌دهی در شامگاه روز جمعه ۱۰ فروردین ماه ۱۴۰۳، ۶ هزار و ۵۰۰ مسافر از ساعت ۲۳ تا ۲ بامداد روز بعد، شنبه ۱۱ فروردین از مترو، استفاده کردند، گفت: در شب قدر ۲۱ ماه مبارک رمضان هم سرویس‌دهی شبانه از ساعت ۲۳ تا ۲ بامداد روز بعد در خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت مترو تهران بافاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار انجام شد که ۵ هزار و ۷۰۰ مسافر با مترو تهران به مقاصد خود سفر کردند.
محمد نژاد در پایان از جابه‌جایی ۷ هزار و ۵۸۵ مسافر در شب قدر ۲۳ ماه مبارک رمضان خبر داد و خاطرنشان کرد: مجموعاً ۱۹ هزار و ۷۸۵ مسافر در لیالی قدر امسال با افزایش ۲۸۸ حرکت فوق‌العاده جابه‌جا شده‌اند.

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *