مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران با بیان اینکه ساختمان خوابگاه آکادمی فوتبال تکمیل شده است و منتظر وصل انشعاب برق و گاز هستیم، گفت: بهره‌برداری آن طی روزهای آتی انجام می‌شود.

تکمیل ساختمان خوابگاه «آکادمی فوتبال»/ آماده سازی پارکینگ مینایی تا یک ماه دیگر

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران با بیان اینکه ساختمان خوابگاه آکادمی فوتبال تکمیل شده است و منتظر وصل انشعاب برق و گاز هستیم، گفت: بهره‌برداری آن طی روزهای آتی انجام می‌شود.به گزارش ایسنا، مسعود حق لطفی در این باره اظهار کرد: سازمان عمرانی مناطق به عنوان بازوی اجرایی معاونت عمرانی و شهرداری تهران در اجرای پروژه‌های ساختمان، در حال ایفای نقش است.
مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران با اشاره به اینکه طبق  برنامه‌ای که ما تا آخر سال پیش بینی کردیم اتمام پروژه «یاورشهر ۹» جزو کارهای اولویت دار بود که انجام شد، گفت: همچنین  پروژه پارکینگ مینایی در منطقه ۱۵، واقع در بافت فرسوده است که تا حدود یک ماه دیگر آماده خواهد شد. این پارکینگ ظرفیت پارک ۴۵۲ خودرو را در خود دارد.
حق لطفی با بیان اینکه ساختمان خوابگاه آکادمی فوتبال تکمیل شده است و منتظر وصل انشعاب برق و گاز هستیم، گفت: بهره‌برداری آن طی روزهای آتی انجام خواهد شد.
بر اساس گزارش سایت شهر، وی در پایان خاطرنشان کرد: خانه شیخ زاهد در منطقه ۱۲ هم آماده بهره‌برداری است و شهرداری منطقه قرار است که برق و گاز آن را وصل کند.

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *