توقیف بیش از ۸۰۰ وسیله نقلیه مسروقه یا تحت تعقیب در تهران

فرمانده یگان امداد تهران بزرگ از توقیف ۸۰۰ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه یا تحت تعقیب در پایتخت طی ۷ روز گذشته خبر داد.به گزارش ایسنا، سردار سلمان آدینه وند با اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در پایتخت گفت: ماموران یگان امداد تهران بزرگ طی هفت روز گذشته و در جریان اجرای این طرح  ١٤ دستگاه خودرو و شش دستگاه موتورسیکلت مسروقه را کشف کردند.
وی ادامه داد:‌ همچنین ماموران یگان امداد، ١٢٦ دستگاه موتورسیکلت و ٦٦١ دستگاه خودرو که تحت تعقیب قرار داشته و دستور توقیف برایشان صادر شده بود، شناسایی و توقیف کردند.
فرمانده یگان امداد تهران بزرگ با تاکید بر اینکه طرح‌های پلیس همچنان در این خصوص ادامه خواهد داشت، گفت: لازم است که مردم عزیز نیز با پلیس همکاری داشته باشند. مردم می‌توانند هم ایمنی و امنیت خودرو و محل زندگی و کار خود را ارتقا دهند و هم در صورت مشاهده موارد مجرمانه و مشکوک حتما با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و این موارد را اطلاع‌رسانی کنند.

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *