توزیع‌کننده مواد روانگردان در شرق تهران دستگیر شد

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری یک نفر از قاچاقچیان مواد روانگردان شرق پایتخت خبرداد و گفت: در این عملیات از مخفیگاه این متهم پنج کیلوگرم انواع مواد روانگردان و توهم‌زا کشف شد.
خبرگزاری میزان – به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین باباپور گفت: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ و برخورد سخت با عوامل و عناصراصلی توزیع مواد مخدر و روان گردان در پایتخت، ماموران پایگاه چهارم این پلیس موفق به رصد و شناسایی یکی از خرده فروشان مواد افیونی که اقدام به توزیع گسترده مواد روانگردان در مناطق شرقی و شمالی تهران می‌کند شدند.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با تحت نظر گرفتن لحظه به لحظه فعالیت‌های متهم مخفیگاه و شیوه و شگرد آن شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع محترم قضایی پس از ورود به مخفیگاه ضمن دستگیری قاچاقچی مقدار ۵ کیلوگرم انواع مواد روانگردان و توهم زا کشف کنند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بازجویی‌های فنی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

پلمب ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران توسط شهرداری تهران

در اقدامی ناگهانی، شهرداری تهران، ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران را پلمب کرد. این اقدام با واکنش‌های گسترده‌ای از سوی جامعه‌شناسان و فعالان علوم اجتماعی روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *