تمهیدات ترافیکی جشن میلاد امام رضا (ع) در پایتخت اعلام شد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، تمهیدات ترافیکی جشن میلاد امام رضا (ع) در محدوده میدان ولیعصر (عج) تا میدان هفتم تیر را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور اظهار داشت: همزمان با دهه کرامت و به مناسبت فرا رسیدن میلاد پر برکت حضرت امام رضا (ع)، روز جمعه ۲۸/‏۰۲/‏۱۴۰۳‬ مراسم جشن میلاد امام رضا (ع) از ابتدای میدان ولیعصر (عج) تا ابتدای میدان هفتم تیر برگزار می‌شود که بر همین اساس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ویژه ترافیکی خود رابه منظور تسهیل در تردد وسایل نقلیه اجرا می‌کند.
وی ضمن اشاره به زمان و مکان اجرای این مراسم گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۸/‏۰۲/‏۱۴۰۳‬ در محل‌های استقراری خود در محدوده خیابان کریم خان حدفاصل میدان ولیعصر (عج) تا میدان هفت تیر و معابر پیرامونی و منتهی به آن حضور خواهند یافت.
وی در خصوص محدویت‌های تردد این مراسم گفت: محدوده اول: از شمال میدان هفت تیر و خیابان مطهری. از جنوب خیابان طالقانی (از شرق خیابان مفتح و از غرب خیابان فلسطین) و محدوده دوم: از شمال خیابان مطهری (از جنوب خیابان انقلاب، از شرق خیابان شریعتی، از غرب خیابان حجاب است.
سرهنگ موسوی پور در خصوص محل توقف اتوبوس‌ها در این مراسم افزود: این محل‌ها، ۱ – خیابان طالقانی از میدان فلسطین به سمت غرب ۲- خیابان طالقانی از تقاطع خیابان ولیعصر (عج) به سمت شرق ۳- خیابان حافظ از خیابان کریم خان به سمت جنوب، ۴- خیابان قائم مقام فراهانی، ۵- خیابان میرزای شیرازی، ۶- خیابان قرنی هستند.
وی همچنین از رانندگان خواست قبل از اجرای این مراسم در محدوده‌های خیابان کریم خان از میدان هفت تیر تا میدان ولیعصر (عج) و میدان ولیعصر (عج) و بلوار کشاورز از تقاطع خیابان فلسطین به سمت شرق پارک و توقف نداشته باشند.

همچنین ببینید

سد کلان ملایر سرریز کرد

سلمان اسماعیلی با بیان اینکه با سرریز شدن سد کلان، پس از مدت‌ها آب در رودخانه‌های این منطقه جاری شد، افزود: امسال ۱۲ درصد بیشتر از بارش دراز مدت و ۵۴ درصد بیشتر از بارش‌های سال گذشته شاهد نزولات آسمانی بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *