تقدیر رئیس ستاد سلامت رئیس جمهور منتخب از جامعه سلامت

مسئول کمیته سلامت ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان طی پیامی از زحمات اعضای ستاد سلامت رئیس جمهور منتخب و رسانه های حوزه سلامت تقدیر کرد.
به گزارش برنا، سید رضا رئیس کرمی مسئول کمیته سلامت ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان طی پیامی از زحمات اعضای ستاد سلامت رئیس جمهور منتخب و رسانه های حوزه سلامت تقدیر کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
خانواده بزرگ نظام سلامت
خرسندیم که بار دیگر برگ زرینی در فعالیت های خادمین سلامت در حوزه سلامت رقم خورد و در مدت کوتاهی پس از ایثار و فداکاری‌ های فراوان و شبانه روزی مدافعان سلامت در دوران همه گیری کووید۱۹ و این بار در بالاترین سطح اجرایی کشور، این قشر ارزشمند تاریخ ساز شد.
بدون شک اقبال عمومی به نیروهای خدوم حوزه سلامت که ناشی از خدمات بی ‌دریغ و بی منت به مردم می ‌باشد، نقش اساسی در پیروزی جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان، رییس جمهور منتخب، محبوب، مردمی، متعهد، متخصص، متدین، صادق و جسور داشت. یقین داریم که انتخاب ایشان که دربردارنده تجارب ارزشمندی از سطوح مختلف مدیریتی نظام سلامت می باشد، به ارتقای سلامت آحاد جامعه و همچنین جایگاه نظام سلامت کشورمان در سطح بین المللی کمک شایانی خواهد کرد.
اینجانب به عنوان مسئول کمیته سلامت ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان، خاضعانه از همه مردم ایران، رسانه های دیداری، شنیداری، خبرگزاری ها و رسانه های تخصصی حوزه سلامت، خدمتگزاران مردم در نظام سلامت به ویژه اعضای ستادهای سلامت استانی و کمیته ‌های کشوری سپاسگزاری نموده و با یادآوری این نکته که حضور شما در این مرحله به عنوان پیگیری مطالبات بحق جامعه خدوم سلامت کشور ضروری است و همکاری ما به شکل دیگری ادامه پیدا می کند، از درگاه خداوند متعال برای شما عزیزان، سلامتی و توفیق روزافزون مسالت می نمایم.
دکتر سید رضا رییس کرمی مسئول کمیته سلامت ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان
انتهای پیام/

همچنین ببینید

پلمب ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران توسط شهرداری تهران

در اقدامی ناگهانی، شهرداری تهران، ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران را پلمب کرد. این اقدام با واکنش‌های گسترده‌ای از سوی جامعه‌شناسان و فعالان علوم اجتماعی روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *