تغییر مسیر موقت در خط ۳ اتوبوس‌های تندروی پایتخت

روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد: به علت اجرای عملیات عمرانی در مسیر غرب به شرق خیابان دماوند و انسداد تقاطع آیت، تغییر مسیر موقت در خط ۳ اتوبوس‌های تندرو ایجاد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد: به علت اجرای عملیات عمرانی در مسیر غرب به شرق خیابان دماوند و انسداد تقاطع آیت، خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی در مسیر رفت و برگشت خط ۳، با تغییرات مقطعی به شرح ذیل انجام خواهد شد:
بر این اساس، مسیر رفت در خط مذکور از جنوب به شمال سی‌متری نیروی هوایی، تقاطع خیابان دماوند به سمت شرق (لاین ویژه خط یک)، خیابان آیت به سمت شمال و ادامه مسیر اصلی است.
در مسیر برگشت: شمال به جنوب خیابان آیت، خیابان دماوند به سمت غرب، تقاطع سی‌متری، مسیل منوچهری به سمت جنوب، خیابان امامت و ادامه مسیر اصلی تعیین شده است‌.
لازم به ذکر است؛ تغییرات در مقطع ذکر شده به صورت موقت بوده و پس از پایان فعالیت عمرانی، خدمات رسانی به حالت عادی باز می‌گردد.

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم/ احیای دانشگاه فرهنگیان با همت شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت خیرین با نگاه ویژه رئیس‌جمهور رونق بیشتری گرفت گفت:اولین آیین‌نامه برگرفته شده از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یعنی آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم در هیأت وزیران مصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *