تصمیم وزارت کشور در برگزاری انتخابات الکترونیک پایتخت تحول گرایانه بود

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به تصمیم مهم وزارت کشور مبنی بر برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در بزرگترین حوزه انتخابیه کشور گفت: این اقدام شجاعانه و تحول گرایانه بود.

عباس جوهری عصر شنبه، ضمن تقدیر از همه مردم عزیز برای مشارکت در آزمون سیاسی ۲۱ اردیبهشت ماه اظهار کرد: مردم عزیز با حضور با شکوه خود حماسه‌ای دیگر رقم زدند.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به برگزاری تمام مکانیزه دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران گفت: در این انتخابات علاوه بر تسهیل در مشارکت و خدمت به مردم، دقت و تضمین امنیت آرا را شاهد بودیم.
جوهری با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحول گرایی، یکی از هدف گذاری‌های دولت سیزدهم را تحقق این موضوع عنوان کرد و افزود: در این دوره از انتخابات تحول در نظام انتخابات را به بهترین شکل تجربه کردیم.
رئیس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به تصمیم مهم وزارت کشور مبنی بر برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در بزرگترین حوزه انتخابیه کشور یعنی تهران، این اقدام را شجاعانه و تحول گرایانه دانست و گفت: این حرکتِ نو، سنگ بنای برگزاری انتخابات باشکوه آینده خواهد بود.
جوهری با اشاره به دشواری‌های خاص برگزاری مقدمات انتخابات الکترونیک برای مجریان انتخابات گفت: عمل به تکلیف تحول گرایی در اجرای تمام مکانیزه انتخابات، دشواری‌ها را به شهد شیرین خدمت به مردم بدل کرد، چرا که تمام بازخورد‌ها از مردم این است که با سهولت بیشتری در انتخابات مشارکت کرده اند و این موضوع برگ زرینی برای تمام خادمان ملت محسوب می‌شود.
رئیس ستاد انتخابات تهران با تاکید بر مزیت‌های برگزاری انتخابات الکترونیک در بزرگترین حوزه انتخابیه کشور اظهار کرد: کوتاه شدن زمان فرآیند شمارش آرا و اخذ رای و تعطیل نشدن مدارس و سرعت در مهم‌ترین بخش انتخابات یعنی اعلام نتایج همگی از جمله دستاورد‌های این انتخاب و تصمیم صحیح وزارت محترم کشور بود که به درستی محقق شد.
جوهری اظهار کرد: تمام مشقت‌ها در راستای تسهیل در خدمت به مردم و جامه عمل پوشاندن به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تحول گرایی به شیرینی تبدیل شد و امروز خدا را شاکر هستیم که توانسته ایم در تسهیل مشارکت و خدمت به مردم در امر انتخابات، قدمی تحول گرایانه با اثرات مهم و برکات فراوان در راستای خدمت به ملت برداریم.

همچنین ببینید

رانش زمین در «پاپوآ گینه نو»؛ بیش از ۶۷۰ نفر کشته شدند + فیلم

رکنا: بر اساس برآوردهای جدید مقامات محلی، بیش از ۶۷۰ نفر بر اثر رانش زمین در شمال پاپوآ گینه نو که روز جمعه رخ داد، جان خود را از دست داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *