تصادف زنجیره ای در قزوین 4 مصدوم در بر داشت

حوادث رکنا: سرپرست جمعیت هلال احمر قزوین گفت: برخورد زنجیره‌ای چند دستگاه خودروی سواری در آزادراه قزوین – کرج 4 مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش رکنا، ناصر صبوری غیاثوند اظهار کرد: در پی گزارشی مبنی بر تصادف زنجیره ای چند خودرو شامل، هایما، بنز و سوزوکی ویتارا در کیلومتر ۳۵ آزادراه قزوین – تهران واقع در لاین جنوبی قبل از پمپ بنزین عزیزی، به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر بلافاصله تیم های عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.
وی اضافه کرد: با دریافت این گزارش تیم امداد و نجات پایگاه شهدای آبیک جمعیت هلال احمر این شهرستان به محل حادثه اعزام و اقدامات اولیه برای حادثه دیدگان این سانحه به عمل آمد.
صبوری غیاثوند بیان کرد: این حادثه چهار مصدوم به همراه داشت که پس ارزیابی و رهاسازی یک مصدوم و انجام اقدامات پیش بیمارستانی برای ۲ مصدوم حادثه، ۲ مصدوم دیگر برای انجام اقدامات درمانی و مراقبتی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شدند.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین خاطرنشان کرد: با توجه به موج بازگشت مسافران نوروزی از سفر، از تمامی رانندگان تقاضا داریم که با سرعت ایمن و پرهیز از شتاب و عجله به مسیر خود ادامه دهند.

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *