تردد وسایل نقلیه از محور شمال به جنوب چالوس «ممنوع» شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا اعلام کرد که تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی «ممنوع» است.سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت جاده‌ها، اظهار کرد: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
وی افزود: در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه، آزادراه تهران ـ شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده تونل‌های شماره ۱۳،۱۲،۱۱ حدفاصل تونل شماره ۱۶ تا ۱۸ و حدفاصل تونل البرز تا انتهای آزادراه، محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های آبعلی و مشاء، حدفاصل پلور تا گزنک، محدوده‌های شاهاندشت، وانا و سه راهی چلاو، محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های شهر دماوند و شهر فیروزکوه ترافیک سنگین گزارش شده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا یادآور شد: همچنین در آزادراه قزوین ـ رشت محدوده یوزباشی چای و حدفاصل منجیل تا رودبار، آزادراه کرج ـ قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلدشت و محدوده‌های آبیک و محمدیه، آزادراه تهران ـ قم محدوده‌های عوارضی اول و قیصرآباد ترافیک سنگین گزارش شده است.

همچنین ببینید

قتل خونین جوان کاشانی با ضربات چاقوی پسر 25 ساله + جزییات

رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی موفق شدند کمتر از 12 ساعت قاتل جوان 25 ساله را شناسایی و دستگیر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *