ترافیک سنگین در محور کندوان به سمت تهران-کرج

«در محور کندوان در محدوده تعریض طویر شاهد ترافیک حدود ۲ کیلومتری به صورت توقف – حرکت هستیم. تردد در طول محور به سمت تهران وکرج به صورت پرحجم و روان است و در صورت افزایش بارترافیکی به سمت تهران اعمال محدودیت اجرا می‌شود.»
فرمانده پلیس راه کندوان از ترافیک ۲ کیلومتری صبحگاهی در محدوده تعریض طویر در محور کندوان خبر داد. بخوانید… تردد از کرج و آزادراه به شمال ممنوع شد ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور‌های شمالی کشور
به گزارش ایرنا، سرگرد محمد احمدی روز جمعه اظهار کرد: هم اکنون در محور کندوان در محدوده تعریض طویر شاهد ترافیک حدود ۲ کیلومتری به صورت توقف – حرکت هستیم.
وی افزود: تردد در طول محور به سمت تهران وکرج به صورت پرحجم و روان است و در صورت افزایش بارترافیکی به سمت تهران اعمال محدودیت اجرا می‌شود.
جاده کرج – چالوس جزو شبکه‌های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه‌های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمام فصول به ویژه نوروز مورد استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.
این جاده حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان در حوزه شهرستان چالوس و بقیه جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.
برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می‌کنند که در فصول بهار و تابستان این تعداد به ۵۰ هزار تردد می‌رسد.

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم/ احیای دانشگاه فرهنگیان با همت شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت خیرین با نگاه ویژه رئیس‌جمهور رونق بیشتری گرفت گفت:اولین آیین‌نامه برگرفته شده از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یعنی آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم در هیأت وزیران مصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *