ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال

رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال در محدوده استان البرز خبر داد.ایرنا: رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال در محدوده استان البرز خبر داد.
پیمان کرمی روز چهارشنبه اظهار کرد: این بار ترافیکی در خط جنوبی آزادراه تهران – شمال حدفاصل تونل ۱۸ و تونل البرز سنگین است. بدون کارمزد، از تترلند رمزارز بخرید خرید کنید تبلیغ
وی اضافه کرد: مسافران هنگام سفر علاوه بر رعایت سرعت مطمئنه با احتیاط رانندگی کنند.
کرمی اضافه کرد: ماموران پلیس راه البرز با آمادگی کامل در پایگاه‌های ثابت و سیار به صورت تیم‌های خودرویی، موتوری و پاس پیاده وضعیت ترافیکی جاده‌های استان البرز را رصد می‌کنند.
فرمانده پلیس راه البرز گفت: در این طرح به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان با سایر نهاد‌های امدادی نیز هماهنگی لازم صورت گرفته است.
کرمی به رانندگان توصیه کرد هنگام سفر از توقف در حاشیه راه‌های استان البرز به ویژه مناطق کوهستانی بپرهیزند، زیرا این اقدام بر بار ترافیکی موجود می‌افزاید.
وی یادآورشد: با توجه برودت هوا و احتمال بارش باران و برف به ویژه در مناطق کوهستانی این استان، رانندگان و مسافران با تجهیزات کامل سفر کنند.
رییس پلیس راه البرز گفت: اطمینان از سلامت فنی خودرو، همراه داشتن سوخت کافی از مهمترین توصیه‌ها برای پیشگیری از مشکلات سفر است و رانندگان قبل از سفر از سالم بودن بخاری و برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل کنند تا سبب حوادث احتمالی نشود.
وی افزود: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه‌های پلیس راه البرز به رانندگان است.

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *