تجدید میثاق مدیران و کارکنان سازمان تأمین‌اجتماعی با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)

در نخستین روز هفته تأمین‌اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی ادای احترام کرده و با آرمان‌های والای امام خمینی (ره) و شهدای معزز انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در این مراسم گفت: امروز به لطف خداوند متعال، هفته تأمین‌اجتماعی را آغاز کردیم. همه ساله در آغاز هفته تأمین‌اجتماعی ما و همکارانمان در سازمان تأمین‌اجتماعی، با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) عهد و میثاقی دوباره می‌بندیم تا ان‌شاءالله بتوانیم مسیر خدمت‌رسانی صادقانه به مردم را که از آموزه‌های اصلی امام راحل (ره) است، با قدرت و قوت ادامه بدهیم.
وی افزود: آرمان اصلی حکمرانی دینی حضرت امام راحل (ره)، تحقق عدالت بود و خدمت به مردم، یکی از مسیر‌هایی است که با رفع تبعیض‌ها و توسعه خدمات، موجب می‌شود تا آرمان عدالت تحقق پیدا کند. سازمان تأمین‌اجتماعی هم یکی از نهاد‌های مهمی است که با تحت پوشش داشتن بیش از ۵۰ درصد جامعه، آن آرمان والای حضرت امام (ره) را پیگیری می‌کند؛ آرمان عدالتی که در آن آسایش، امنیت و رفاه بیمه‌شدگان و بازنشستگان محقق می‌شود.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی همچنین گفت: به لطف خداوند متعال بعد از حضرت امام (ره)، همین مسیر توسط مقام معظم رهبری ادامه پیدا کرده است. در سال ۱۴۰۱ هم اتفاق بسیار مهمی در حکمرانی تأمین‌اجتماعی انجام شد و آن ابلاغ سیاست‌های کلی تأمین‌اجتماعی توسط مقام معظم رهبری بود که در صورت تحقق، کلید رفع مشکلات و توسعه روزافزون خدمات این حوزه خواهد بود. یکی از اولویت‌های شهید جمهور، آیت‌الله رئیسی نیز توجه ویژه به تحقق همین آرمان عدالت در حوزه تأمین اجتماعی بود و به لطف خداوند متعال و با تلاش همکاران سازمان، اقدامات قابل توجهی در این مسیر و تحقق پایداری منابع سازمان تأمین اجتماعی انجام شد. از این رو، “تأمین‌اجتماعی پایدار در مسیر تحقق سیاست‌های کلی تأمین‌اجتماعی» را به‌عنوان شعار امروز که روز اول هفته تأمین‌اجتماعی است، انتخاب کرده‌ایم.
موسوی ادامه داد: امروز ما و همکاران‌مان در سازمان تأمین‌اجتماعی با آرمان‌های حضرت امام رحمت‌الله علیه و مقام معظم رهبری عهدی دوباره بستیم تا ان‌شاءالله با قوت و قدرت بیشتر بتوانیم در راستای توسعه خدمت و خدمت رسانی بیشتر و تحقق رفاه و تامین اجتماعی جامعه، تلاش مضاعفی داشته باشیم و قطعاً با استمداد از روح ملکوتی حضرت امام (ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی این مسیر برای همه خدمتگزاران نظام، راحت‌تر خواهد بود.
گفتنی است ۱۹ تا ۲۵ تیر ماه هر سال که یادآور سالروز تصویب قانون تأمین‌اجتماعی است، به‌عنوان هفته تأمین‌اجتماعی نامیده می‌شود. برنامه‌های گرامیداشت این هفته در سال جاری به‌صورت ملی و استانی، ضمن گرامیداشت یاد رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی و با رویکرد تبیین دستاورد‌های بزرگترین سازمان بیمه‌گر اجتماعی کشور در دولت مردمی سیزدهم و در سراسر کشور برگزار می‌شود. برگزاری جلسات مشترک با نمایندگان تشکل‌های کارگران، کارفرمایان و بازنشستگان از دیگر محور‌های برنامه‌های سازمان تأمین‌اجتماعی برای این هفته است که در سراسر کشور در دستور کار قرار دارد و رویکرد اصلی سازمان تأمین‌اجتماعی در برگزاری این مناسبت، تعامل مؤثر و هم‌افزا با مخاطبان و شرکای اجتماعی سازمان (بیمه‌شدگان، کارفرمایان و بازنشستگان) است.انتهای پیام/

همچنین ببینید

ابداع اسپری بینی جدیدی که می‌تواند پروتئین‌های عامل آلزایمر را در مغز از بین ببرد

این اسپری در آزمایش روی موش‌های پیر موفقیت‌آمیز بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *