برگزاری دوازدهمین محفل هم‌اندیشی سینما انقلاب و جایزه سینمایی ققنوس

دوازدهمین محافل هم‌اندیشی سینما انقلاب و جایزه سینمایی ققنوس امروز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه در فرهنگسرای اندیشه با تمرکز بر موضوعات «تعلیم و تربیت»، «حوزه بین الملل و جهان اسلام» و «زن و خانواده» آغاز به کار کرد.به گزارش ایسنا، در این آیین هم‌اندیشی فیلم‌های حاضر در جشنواره فجر به اکران گذاشته می‌شود و پس از آن با حضور جمعی از اساتید و نخبگان علوم انسانی، رسانه و سینما مورد نقد قرار می‌گیرد.
این  دوره محافل هم‌اندیشی سینما انقلاب تا یکشنبه ۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت.
براساس این گزارش، محافل هم اندیشی سینما انقلاب از سال ۸۸، با تمرکز بر گفتمان انقلاب آغاز به کار کرد. در  این آیین هرساله پس از اکران فیلم‌ها، محافل هم اندیشی برگزار می‌شود و موضوع فیلم‌ها مورد نقد و بررسی از زاویه عینک گفتمان انقلاب قرار می‌گیرد.
در دوره‌های گذشته اساتید علوم انسانی، اندیشمندان، منتقدان و تولیدکنندگان سینما با حضور در این محفل، از منظر گفتمان انقلاب به نقد فیلم‌های سینمایی ساخته شده پرداختند.

همچنین ببینید

2 دزد تازه کار از ترس پسر جوان را زیر گرفتند / سناریوی وحشت از سرقت هولناک از یک سوپرمارکت

حوادث رکنا: دو پسر جوان که بعد از سرقت مواد خوراکی از یک سوپرمارکت هنگام فرار شاگرد مغازه را که می خواست مانع شان شود، ده‌ها متر با ماشین روی زمین کشیده بودند، در جلسه محاکمه مدعی شدند به خاطر گرسنگی دست به سرقت زده‌ بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *