برگزاری انتخابات مجامع هلال‌احمر

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر گفت: برنامه انتخابات مجامع هلال‌احمر به شکل خوبی در حال اجراست و ۱۹ تیرماه آخرین روز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجامع است.
به گزارش خبرگزاری مهر، ظهر امروز جلسه ستاد مرکزی اجرایی انتخابات مجامع و اعضای شورای عالی هلال‌احمر به صورت برخط و ارتباط ویدیوکنفرانس با استان‌ها برگزار شد.
یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در این جلسه گفت: لازم است که آسیب‌شناسی انتخابات مجامع در دوره‌های گذشته انجام شود. امسال با حادثه شهادت رئیس جمهور و همزمانی انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات مجامع هلال‌احمر، تقویم زمان‌بندی انتخابات در هلال‌احمر تغییر کرد اما برنامه انتخابات به شکل خوبی در حال اجراست.
وی ادامه داد: آنچه که در انتخابات مجامع، حائز اهمیت است، برگزاری سالم و قانونی آن است و لازم است با هم افزایی، همدلی و همکاری هم، این انتخابات به درستی برگزار شود.
گفتنی است که این جلسه با حضور یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال‌احمر و نمایندگان ستاد مرکزی اجرایی انتخابات مجامع برگزار شد. در این جلسه وظایف نمایندگان ستاد انتخابات مجامع، شرایط تشکیل ستاد اجرایی استان‌ها، چالش‌های پیش روی برگزاری انتخابات مجامع و نیز جزئیات شرایط افراد شرکت‌کننده در انتخابات، بررسی شد.
گفتنی است، امروز ۱۹ تیرماه آخرین روز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجامع است.
انتخابات مجامع هلال‌احمر روز ۱۹ مردادماه برگزار خواهد شد که بیش از ۷۵۰ هزار نفر از اعضای داوطلبان، امداد و جوانان، شرایط شرکت در این انتخابات را دارند.

همچنین ببینید

پلمب ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران توسط شهرداری تهران

در اقدامی ناگهانی، شهرداری تهران، ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران را پلمب کرد. این اقدام با واکنش‌های گسترده‌ای از سوی جامعه‌شناسان و فعالان علوم اجتماعی روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *