برگزاری آزمون ورودی و اخذ وجه در مدارس هیات امنایی ممنوع

مدیرکل شوراهای آموزش و پرورش گفت: برگزاری آزمون ورودی و اخذ وجه در مدارس هیات امنایی غیرقانونی و ممنوع است.
به گزارش خبرگزاری مهر، هادی عابدی با بیان اینکه برگزاری آزمون ورودی و اخذ وجه در مدارس هیأت امنایی ممنوع است گفت: هیچ تاییدیه بابت گرفتن آزمون در مدارس هیئت امنایی به هیچ مدرسه‌ای برای دانش‌آموزان در محدوده جغرافیایی مدرسه قائل نیستیم.
وی با بیان اینکه هیچ نامه‌ای بابت این کار به مدارس ارسال نشده است افزود: هر مدرسه‌ای برای جذب دانش‌آموز در مدرسه هیأت امنایی آزمون بگیرد کاملاً تخلف کرده است.
مدیرکل شوراهای آموزش و پرورش به کلاس‌های فوق برنامه‌ای که در این مدارس برگزار می‌شود نیز اشاره کرد و ادامه داد: بر اساس آئین نامه مدیریت مدارس به شیوه هیأت امنایی، کلاس‌های فوق برنامه کاملاً اختیاری است و اگر دانش‌آموزی در این کلاس‌ها شرکت می‌کند هزینه آن را باید پرداخت کند و اگر شرکت نمی‌کند هزینه‌ای بابت آن پرداخت نمی‌کند.
عابدی با بیان اینکه برگزاری آزمون ورودی و اخذ وجه در مدارس هیأت امنایی غیرقانونی و ممنوع است؛ گفت: هر مدرسه‌ای که برای جذب دانش‌آموز در این مدارس آزمون بگیرد، کاملاً تخلف کرده است.

همچنین ببینید

جزئیات حریق در بیمارستان شریعتی تهران/بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آخرین وضعیت حریق رخ داده در بیمارستان شریعتی تهران را تشریح کرد و گفت که این بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *