برپایی میز خدمت ثبت احوال در حاشیه نماز جمعه تهران

میز خدمت سازمان ثبت احوال در حاشیه نماز جمعه این هفته تهران برپا می‌شود.
سازمان ثبت احوال اعلام کرد: میز خدمت سازمان ثبت احوال در حاشیه نماز جمعه این هفته تهران با هدف ثبت درخواست تعویض شناسنامه برپا می‌شود.
همزمان با دهه مبارک فجر، میز خدمت سازمان ثبت احوال روز جمعه ۲۰ بهمن در حاشیه نماز جمعه در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا می‌شود.
در این میز خدمت درخواست تعویض شناسنامه و مفقودی شناسنامه انجام می‌شود؛ همچنین در حاشیه برگزاری نماز جمعه تهران در مصلی مشاوره حقوقی و رسیدگی به مشکلات نیز در میز خدمت ثبت احوال کشور انجام می‌شود.
به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی میز خدمت جهادی سازمان ثبت احوال کشور به مدت یک هفته در ساختمان مرکزی این سازمان برپا شد و خدماتی از جمله درخواست صدور کارت هوشمند ملی، تعویض شناسنامه و عکس‌دار شدن شناسنامه به مردم ارائه شد.
منبع: ایرنا

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *