برنامه تحولی پلیس راهور در سال ۱۴۰۳ برای کاهش تصادفات

رئیس پلیس راهور گفت: باید برای سال ۱۴۰۳ به سمت اقدامات تحولی رفته تا منویات مقام معظم رهبری و دولت برای استقرار نظم و انضباط ترافیکی برای کاهش تصادفات و کاهش تلفات و مصدومین جاده ای رخ دهد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور فراجا صبح امروز در هجدهمین همایش سراسری مدیران پلیس راهور فراجا اظهار کرد: برنامه ریزی برای کاهش تصادفات نیازمند آگاهی و اشراف کامل و کافی از همه مولفه‌های محیط است.
وی افزود: پلیس راهور برای تمرکز بر ماموریت و تکلیف نظم ترافیکی بخشی از تصدی خود را در سال آینده واگذار و برون‌سپاری خواهد کرد.
وی گفت: به همه نیروهای پلیس راهور تکلیف شده است که باید برای سال 1403 به سمت اقدامات تحولی رفته تا منویات مقام معظم رهبری و دولت برای استقرار نظم و انضباط ترافیکی برای کاهش تصادفات و کاهش تلفات و مصدومین جاده ای رخ دهد.
حسینی افزود: در سال جدید با برون سپاری و واگذاری بخشی از تصدی گری های پلیس راهور بدون افزایش بار مالی برای کشور سعی داریم با ساز و کار منطقی توان عملیاتی خود را بر ماموریت نظم ترافیکی و کاهش تصادفات متمرکز کنیم.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *