بررسی حساب‌های درآمد و هزینه ۳ ماهه شهرداری تهران

سخنگوی شورا از بررسی گزارش حساب‌های درآمد و هزینه شهرداری و حسابرسی مالی منطقه ۱۶ شهرداری و یک سازمان دیگر در جلسه آتی شورا خبر داد.
به گزارش خبرگزاری برنا، علیرضا نادعلی سخنگوی شورا با اشاره به برگزاری دویست و چهل و هشتمین جلسه از ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران از ساعت ۸:۴۵ الی ۱۲ روز سه شنبه نوزدهم تیر ماه سال ۱۴۰۳ در تالار رسمی ساختمان شورا خبر داد و اظهار داشت: در ابتدای جلسه، گزارشی از حساب‌های درآمد و هزینه شهرداری تهران، از اسفند ۱۴۰۲ لغایت اردیبهشت سال ۱۴۰۳ توسط خزانه دار شورا مطرح و اعضا در این خصوص تصمیم گیری خواهند کرد.
وی افزود: لایحه «اصلاحیه مصوبه تعیین میزان چگونگی پرداخت حق الزحمه به اعضای کمیسیون‌های موضوعه، اعم از نمایندگان شورای شهر تهران و غیر از آن ها» نیز به عنوان دستور دیگر جلسه فردا مورد بررسی واقع خواهد شد.
نادعلی در ادامه در خصوص دستور بعدی صحن شورا تصریح کرد: بررسی لایحه «مجوز فروش، واگذاری و انجام معامله ملک متعلق به شهرداری تهران» هم در ادامه بررسی دستور جلسه صحن علنی روزر سه شنبه تعیین تکلیف خواهد شد.
سخنگوی شورا در پایان از بررسی گزارش حسابرسی شهرداری منطقه ۱۶ برای سال‌های مالی ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ و شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران برای سال مالی ۱۴۰۲ خبر داد.انتهای پیام/

همچنین ببینید

جزئیات حریق در بیمارستان شریعتی تهران/بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آخرین وضعیت حریق رخ داده در بیمارستان شریعتی تهران را تشریح کرد و گفت که این بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *