سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از برخورد یک دستگاه میکسر حامل بتن با یک ساختمان مسکونی در خیابان سیمون بولیوار خبرداد.

برخورد یک دستگاه کامیون میکسر حامل بتن با یک ساختمان مسکونی

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از برخورد یک دستگاه میکسر حامل بتن با یک ساختمان مسکونی در خیابان سیمون بولیوار خبرداد.
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۰:۴۴ صبح امروز یک مورد حادثه برخورد یک دستگاه میکسر حامل بتن با یک ساختمان مسکونی به آدرس محله پونک خیابان سیمون بولیوار به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.
وی با بیان اینکه بلافاصله دو ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: یک دستگاه میکسر حامل ۱۳ الی ۱۴ تن در مسیر حرکت خود به دلایل نامشخصی که احتمالا نقص فنی بوده است و توسط پلیس راهور بررسی خواهد شد، منحرف شده و از پشت خودرو به یک ساختمان سه طبقه برخورد کرده بود که خوشبختانه منجر به تخریب نشده بود. در مجاورت آن نیز یک باب مغازه در همین ملک بود که مستقیم به آن برخورد نکرده بود همچنین به یک تیر چراغ برق و که باعث شکسته شدن تیر برق شده بود. یک دستگاه وانت نیز در اثر این حادثه دچار خسارت شده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه راننده میکسر دچار شک شده بود، تصریح کرد: بلافاصله آتش نشانان اهالی ساختمان را با احتیاط کامل از منزل خارج کرده و با حضور یک دستگاه جرثقیل سازمان آتش نشانی تیر چراغ از روی خودرو برداشته شد و به محل امن منتقل شد. بعد از آن دو دستگاه جرثقیل در محل حاضر شده و با برش دادن قسمت میکسر و جداکردن آن از قسمت جلو دستگاه آن را با احتیاط کامل به محل امن منتقل کردند. این حادثه در ساعت ۱۶ عملیات به پایان رسید.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *