برخورد کامیون میکسر با ساختمان مسکونی در پونک تهران (+عکس)

در این حادثه یک دستگاه کامیون میکسر حامل ۱۳ تا ۱۴ تن بتن به هنگام حرکت و بدلایل نامشخص با یک ساختمان مسکونی برخورد کرد به گونه‌ای که قسمت عقب این کامیون با دیوارهای طبقه اول برخورد کرد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد یک دستگاه کامیون میکسر با یک ساختمان مسکونی در پونک تهران خبر داد.
سیدجلال ملکی عصر پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: حادثه برخورد کامیون میکسر به یک ساختمان مسکونی به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه یک دستگاه کامیون میکسر حامل ۱۳ تا ۱۴ تن بتن به هنگام حرکت و بدلایل نامشخص با یک ساختمان مسکونی برخورد کرد به گونه‌ای که قسمت عقب این کامیون با دیوارهای طبقه اول برخورد کرد.

ملکی با بیان اینکه شدت برخورد منجر به تخریب نشده بود، گفت: این کامیون با یک تیر چراغ برق و همچنین ۲ خودرو که در محل پارک شده بود نیز برخورد کرد.
وی ادامه داد: با حضور عوامل شرکت برق ایمن سازی لازم انجام و ساکنان این ساختمان برای حفظ ایمنی به بیرون منتقل شدند.
به گفته ملکی، با حضور جرثقیل های بزرگ سازمانی بخشی از قطعات میکسر برش داده شده و این کامیون میکسر از منطقه خارج شد.
وی با بیان اینکه عملیات در ساعت ۱۶ امروز به پایان رسید، یادآور شد: علت برخورد این کامیون در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور است.
ملکی اظهار کرد: این حادثه منجر به مصدومیت افراد نشد و تنها راننده کامیون دچار ترس و شوک زدگی شده بود.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *