برخورد با خانه‌های پلاک قرمز با همراهی دستگاه قضایی طی روز‌های آتی

در ادامه آخرین وضعیت پلاک‌قرمز‌های تهران بر اساس گزارش‌های احصاء شده از شهرداری‌های نواحی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در روز‌های آتی با همراهی دستگاه قضائی اقدامات لازم در رابطه با خانه‌های پلاک قرمز تعیین تکلیف شده انجام شود.در جلسه اخیر قرارگاه اجتماعی کلانشهر تهران مقرر شد در روزهای آتی با همراهی دستگاه قضایی اقدامات لازم در رابطه با خانه‌های پلاک قرمز انجام شود.
به گزارش مهر،، جلسه قرارگاه اجتماعی کلان‌شهر تهران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و نمایندگانی از نیروی انتظامی، قوه قضائیه، دانشگاه‌های علوم پزشکی، سازمان بهزیستی و … برگزار شد.
در این جلسه گزارش پیشبرد مصوبات پیشین قرارگاه در رابطه با ساماندهی معتادان متجاهر و کودکان کار، آخرین وضعیت تعیین تکلیف پلاک قرمزها و همچنین پذیرش مددجویان در مراکز غربالگری مردان و زنان ارائه شد.
در ادامه آخرین وضعیت پلاک‌قرمزهای تهران بر اساس گزارش‌های احصاء شده از شهرداری‌های نواحی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در روزهای آتی با همراهی دستگاه قضائی اقدامات لازم در رابطه با خانه‌های پلاک قرمز تعیین تکلیف شده انجام شود.
در بخش پایانی جلسه قرارگاه نیز با بررسی آخرین ظرفیت پذیرش معتادان متجاهر در مراکز تربیتی آموزشی و درمانی پایتخت از جمله مجموعه‌های یاورشهر مواردی در زمینه ساماندهی و جمع‌آوری معتادان متجاهر در مناطق مرکزی شهر تهران، آموزش معتادان درمان شده و …. به تصویب رسید.

همچنین ببینید

مراسم کاشت نهال با حضور معاون رییس جمهور در پارک طبیعت پردیسان

مراسم کاشت نهال با حضور معاون رییس جمهور در پارک طبیعت پردیسان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *