برادرکشی خونین در رودبار / پسر جوان با چاقو به جان برادرش افتاد

حوادث رکنا: فرمانده انتظامی رودبار از نزاع خونین دو برادر در این شهرستان خبر داد و گفت: قاتل متواری در کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش رکنا، سرهنگ عیسی روشن‌قلب در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:  ماموران انتظامی در پی اطلاع یک فقره نزاع و درگیری در این شهرستان، بلافاصله جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.
وی با بیان اینکه پس حضور ماموران در صحنه و بررسی های صورت گرفته مشخص که دو برادر به علت اختلافات خانوادگی با سلاح سرد باهم درگیر شده‌اند افزود: متاسفانه یکی از طرفین 35 ساله این درگیری براثر شدت جراحات وارده پس از انتقال به بیمارستان جانباخت.
فرمانده انتظامی شهرستان رودبار با اشاره به متواری شدن قاتل33 ساله از صحنه درگیری بیان داشت: ماموران انتظامی با  اقدامات فنی و تحقیقات گسترده ضمن شناسایی محل اختفاء متهم وی را در یکی از شهرستان‌های  همجوار در کمتر از 24 ساعت دستگیر کردند.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *